Hej,
Dziś pochwalę się swoimi łupami z drogerii Natura, wróciłam bardzo zadowolona. Na szczęście jeszcze nie wszystko wykupione. Niestety nie wszystkie marki są w promocji, lecz polowałam akurat na te wymienione. W moim dzisiejszym poście króluje Pierre Rene:) bardzo lubię ich produkty i często do nich wracam, podkład sprawdzony i lubiany, oraz puder bambusowy.
Róż do policzków 054 kupiłam za 5zł z myślą o konturowaniu:), ostatnio polubiłam się z bronzerami.
Uwielbiam biel na paznokciach dlatego kupiłam z mySecret lakier 01. Mam nadzieje że jest kryjący, nie lubie prześwitów na paznokciach.
Promocja ma trwać do 3 września i myślę, że warto zajrzeć do natury, póki jeszcze coś jest w szafach :)
Świat okiem kobiety..
29 sierpnia 2014
28 sierpnia 2014
TANGLE TEEZER-hit czy kit?
Cześć wszystkim:)
Wakacje się pomału kończą, pogoda niestety nie dopisuje, więc znalazłam czas na nową notkę. Dziś przychodzę ze swoją recenzją tej słynnej szczotki wychwalanej przez dziewczyny. Czy warto? ojj jak najbardziej warto. Przed kupnem wiele czytałam opinii na jej temat, oraz ogłądałam recenzje na youtube. Mam rozjaśnione i po wakacjach lekko przesuszone włosy, szczotka ich dodatkowo nie męczy. Można powiedzieć, że obchodzi sie delikatnie. Nie wiem jak się spisuję na krótszych włosach, natomiast z moimi długimi, świetnie sobie radzi, nie szarpie, rozczesuje BEZBOLEŚNIE! Pozostawia je gładkie z lekkim połyskiem. Moje pozostałe szczotki niestety średnio sobie radziły z kołtunami, często wyrywały lub łamały moje włosy, w dodatku było to strasznie nieprzyjemne. Tangle Teezer jest świetny i przyjemny w użytkowaniu. Jeśli nadal się nad nią zastanawiacie, to mogę powiedzieć że jest warta każdych pieniędzy:) zachęcam Was do kupna. Moja szczotka kosztowała około 32zł w Hebe, była wtedy na nie promocja, również jest dostępna na allegro. Wybór gamy kolorystycznej jest wielki, ja postawiłam na elegancką czerń. Wiem, że teraz już nie moglabym się bez niej obejść.
realne zdjęcie:
Wakacje się pomału kończą, pogoda niestety nie dopisuje, więc znalazłam czas na nową notkę. Dziś przychodzę ze swoją recenzją tej słynnej szczotki wychwalanej przez dziewczyny. Czy warto? ojj jak najbardziej warto. Przed kupnem wiele czytałam opinii na jej temat, oraz ogłądałam recenzje na youtube. Mam rozjaśnione i po wakacjach lekko przesuszone włosy, szczotka ich dodatkowo nie męczy. Można powiedzieć, że obchodzi sie delikatnie. Nie wiem jak się spisuję na krótszych włosach, natomiast z moimi długimi, świetnie sobie radzi, nie szarpie, rozczesuje BEZBOLEŚNIE! Pozostawia je gładkie z lekkim połyskiem. Moje pozostałe szczotki niestety średnio sobie radziły z kołtunami, często wyrywały lub łamały moje włosy, w dodatku było to strasznie nieprzyjemne. Tangle Teezer jest świetny i przyjemny w użytkowaniu. Jeśli nadal się nad nią zastanawiacie, to mogę powiedzieć że jest warta każdych pieniędzy:) zachęcam Was do kupna. Moja szczotka kosztowała około 32zł w Hebe, była wtedy na nie promocja, również jest dostępna na allegro. Wybór gamy kolorystycznej jest wielki, ja postawiłam na elegancką czerń. Wiem, że teraz już nie moglabym się bez niej obejść.
realne zdjęcie:
Myję ją zwykłą wodą, nie rysuję się. Jest również dostępna wersja zamykana do torebki, jest niewiele droższa.
Tymczasem ja wybieram się do pracy
buty Sinsay z promocji-19.99zł
pozdrawiam:)
21 maja 2014
moja kosmetyczka podręczna!
Hej,
Dzisiaj przedstawię Wam produkty, które są ze mną są non stop, czy to w pracy, czy to na uczelni.
Nie lubię wychodzić bez kosmetyków z domu, czuję się goła. Lubie wiedzieć że mam coś, co mi pomoże w sytuacji kryzysowej.
Tutaj moja nowa kosmetyczka z HM kupiona za 2zł, przecena z 14.90
Dzisiaj przedstawię Wam produkty, które są ze mną są non stop, czy to w pracy, czy to na uczelni.
Nie lubię wychodzić bez kosmetyków z domu, czuję się goła. Lubie wiedzieć że mam coś, co mi pomoże w sytuacji kryzysowej.
Tutaj moja nowa kosmetyczka z HM kupiona za 2zł, przecena z 14.90
a w niej moje minimum:)
Lubię puder z Kobo, ładnie wygląda na buzi, lecz pudełeczko lubi się otwierać i brudzi kosmetyczkę. Plusem jest dodane lusterko. Niestety mało wydajny. Cena przyzwoita ok.20zł
Podkład BELL 02-kupiony w biedronce za ok.8zł, wygląda przyzwoicie na twarzy, krycie średnie, matuje ok.6-7h. Nie kupię go ponownie. Jestem bardzo wymagająca co do podkładów.
Balsam do rąk ESSENCE, jak dla mnie tylko ładnie pachnie, nie czuje mocnego nawilżenia dłoni. Zdecydowanie powrócę do Dove.
Korektor GREEN COSMETIC- tani, kryje ładnie.
Błyszczyk WIBO XXL z kwasem hialuronowym jest świetny, ładnie wygląda na ustach, troszkę powiększa. Nie spodziewajcie się efektu WoW:)
20 maja 2014
Przypomnienie o blogu:)
Witam po dłuuuuugiej przerwie..
Jak widać żyje sobie całkiem dobrze, blog mi się trochę znudził, dlatego nastała taka cisza.
Dzisiaj mi przyszła wena, farbowałam wlosy GARNIER 111 Color Sensation. Farba ma swoje przeciwniczki jak i zwolenniczki i uważam, że jest godna sprawdzenia.
To mój caly przybornik, niezbędnik:)
Mój miesięczny odrost wygląda tak...
Muszę zaznaczyć, że włosy mi się opornie rozjaśniają i farbuję średnio co miesiąc swój odrost.
Oto efekty mojego farbowania
Wydaję mi się, że to jedna z lepszych farb która trafiła ostatnio w moje ręcę, minusem jest szara poświata, która mnie drażni, lecz wiem, że powinna zejść po kilku myciach. Odcień lepiej prezentuję się na zewnątrz niż w budynku(bardziej szaro).
Moja fryzurka na dziś, jedna z ulubionych<3
Jak widać żyje sobie całkiem dobrze, blog mi się trochę znudził, dlatego nastała taka cisza.
Dzisiaj mi przyszła wena, farbowałam wlosy GARNIER 111 Color Sensation. Farba ma swoje przeciwniczki jak i zwolenniczki i uważam, że jest godna sprawdzenia.
To mój caly przybornik, niezbędnik:)
Mój miesięczny odrost wygląda tak...
Muszę zaznaczyć, że włosy mi się opornie rozjaśniają i farbuję średnio co miesiąc swój odrost.
Oto efekty mojego farbowania
Wydaję mi się, że to jedna z lepszych farb która trafiła ostatnio w moje ręcę, minusem jest szara poświata, która mnie drażni, lecz wiem, że powinna zejść po kilku myciach. Odcień lepiej prezentuję się na zewnątrz niż w budynku(bardziej szaro).
Moja fryzurka na dziś, jedna z ulubionych<3
Miłego wieczorku:)
24 grudnia 2013
świątecznie:)
Wesołych Swiąt blogerki:) w gronie najbliższych i spełnienia w każdej dziedzinie życia w roku 2014. Sobie życze spokoju i więcej spontaniczności. Pozdrawiam serdecznie :*
30 lipca 2013
ulubieńcy lipca 2013
Hej blogerki!
Dzisiaj napiszę słów kilka o ulubionych produktach z miesiąca lipca 2013. Na pewno warto zaznaczyć, że wtedy bardziej dbamy o pielęgnacje, niż o odpowiedni makijaż. To okres bardzo ciepły, dlatego nie ma sensu bez potrzeby męczyć naszej cery, ja ograniczyłam makijaż do minimum i kiedy nie muszę, to się nie maluje mocno.
a oto świetne kosmetyki
Dzisiaj napiszę słów kilka o ulubionych produktach z miesiąca lipca 2013. Na pewno warto zaznaczyć, że wtedy bardziej dbamy o pielęgnacje, niż o odpowiedni makijaż. To okres bardzo ciepły, dlatego nie ma sensu bez potrzeby męczyć naszej cery, ja ograniczyłam makijaż do minimum i kiedy nie muszę, to się nie maluje mocno.
a oto świetne kosmetyki
kilka słów o nich...
Samoopalacz SUN OZON- idealny gdy nie mamy czasu na wyjście na plażing, smażing:P za cenę ok.11zł godny uwagi, bardzo zachwalany wśród blogerek. Używam go ok. 2 lat i jestem zachwycona efektem. Dostępny tylko w Rossmanie.
Woda toaletowa BI-ES- zamiennik ciężkich perfum , zapach jest świetny.Cena niska ok.10zł
Puder dla dzieci Babydream-używam go do włosów zamiast suchego szamponu.
Szampon Natei-BEZ PARABENÓW za cenę 3.50zł, dostępny w biedronce. Świetnie sobie radzi z oczyszczaniem skóry głowy(nawet po olejach), ma kolor zielony i pięknie pachnie. Myślę, że godny zainteresowania.
Pianka głęboko oczyszczająca Pharmaceris- pozostawia oczyszczoną i matową skórę, zastępuje tradycyjne mydło, świetnie sobie radzi z makijażem(nawet tym wodoodpornym). Przeznaczony do cery trądzikowej. Posiada formułę pianki.
Pomadka GRose 126-nie daje efektu trupich ust, schodzi równomiernie i nie wysusza:) cena 7.60
Lakier do paznokci GRose nr.55- neonowy róż- wygląda świetnie do opalenizny, zwłaszcza na stopach:) jakość średnia 2, 3 dni
Lakier Eveline- ciemna pomarańcz, ładny odcień, trzyma się do 4 dni, polecam za jakość!
Wszystkie je zakupię ponownie:)
Pozdrawiam i życzę upalnych wakacji!!!!
25 czerwca 2013
Letnie przeceny %%%%%%
Hej,
W dzisiejszym poście, chce Wam pokazać ubrania jakie dorwałam na promocjach:)
Głownie rozglądałam się za butami, ale zawsze wpadnie nam coś jeszcze w oko i kupujemy i inne rzeczy ehh...(mimo że szafa się nie domyka:P). No ale promocje są, to trzeba korzystać. Właściwie to tylko kilka razy w roku!!!
. torebka-INNA-39zł uwielbiam torebki ze złotymi dodatkami:D
szal- bazarek-10zł
japonki-bazarek-10zł wygodneeee! w sam raz na plaże
lordsy-HM-20zł została ostatnia para i ją upolowałam:)
spódniczka-HM-20zł świetna do opalonego ciałka
bluzeczka-NY-20zł ahh ta mięta:P
Buty do 20zł?? owszem da się upolować
W dzisiejszym poście, chce Wam pokazać ubrania jakie dorwałam na promocjach:)
Głownie rozglądałam się za butami, ale zawsze wpadnie nam coś jeszcze w oko i kupujemy i inne rzeczy ehh...(mimo że szafa się nie domyka:P). No ale promocje są, to trzeba korzystać. Właściwie to tylko kilka razy w roku!!!
. torebka-INNA-39zł uwielbiam torebki ze złotymi dodatkami:D
szal- bazarek-10zł
japonki-bazarek-10zł wygodneeee! w sam raz na plaże
lordsy-HM-20zł została ostatnia para i ją upolowałam:)
spódniczka-HM-20zł świetna do opalonego ciałka
bluzeczka-NY-20zł ahh ta mięta:P
Buty do 20zł?? owszem da się upolować
balerinki pikowane-Kari-9zł przecena z 39zł
wspomniane już lordsy z HM
sandałki AUCHAN-17zł
wspominałam że jestem butoholiczką??
dzięki za uwagę i Miłego Dnia:)
Subskrybuj:
Posty (Atom)


.jpg)














