Świat okiem kobiety..

Świat okiem kobiety..

20 maja 2014

Przypomnienie o blogu:)

Witam po dłuuuuugiej przerwie..

Jak widać żyje sobie całkiem dobrze, blog mi się trochę znudził, dlatego nastała taka cisza.
Dzisiaj mi przyszła wena,  farbowałam wlosy GARNIER 111 Color Sensation. Farba ma swoje przeciwniczki jak i  zwolenniczki i uważam, że jest godna sprawdzenia.

To mój caly przybornik, niezbędnik:)


Mój miesięczny odrost  wygląda tak...
Muszę zaznaczyć, że włosy mi się opornie rozjaśniają i farbuję średnio co miesiąc swój odrost.
Oto efekty mojego farbowania
  Wydaję mi się, że to jedna z lepszych farb która trafiła ostatnio w moje ręcę,  minusem jest szara poświata, która mnie drażni, lecz  wiem, że powinna zejść po kilku myciach. Odcień lepiej prezentuję się na zewnątrz niż w budynku(bardziej szaro).

Moja fryzurka na dziś, jedna z ulubionych<3


Miłego wieczorku:)

24 grudnia 2013

świątecznie:)

Wesołych Swiąt blogerki:) w gronie najbliższych i spełnienia w każdej dziedzinie życia w roku 2014. Sobie życze spokoju i więcej spontaniczności. Pozdrawiam serdecznie :*

30 lipca 2013

ulubieńcy lipca 2013

Hej blogerki!

Dzisiaj  napiszę słów kilka o ulubionych produktach z miesiąca lipca 2013. Na pewno warto zaznaczyć, że wtedy bardziej dbamy o pielęgnacje, niż o odpowiedni makijaż. To okres bardzo ciepły, dlatego nie ma sensu bez potrzeby męczyć naszej cery,  ja ograniczyłam makijaż do minimum i kiedy nie muszę, to się nie maluje mocno.

 a oto  świetne kosmetyki

kilka słów o nich...
Samoopalacz SUN OZON- idealny gdy nie mamy czasu na  wyjście na plażing, smażing:P za cenę ok.11zł godny uwagi, bardzo zachwalany wśród blogerek. Używam go ok. 2 lat i jestem zachwycona efektem. Dostępny tylko w Rossmanie.
Woda toaletowa BI-ES- zamiennik ciężkich perfum , zapach jest świetny.Cena niska ok.10zł
Puder dla dzieci Babydream-używam go do włosów zamiast suchego szamponu.
Szampon Natei-BEZ PARABENÓW za cenę 3.50zł, dostępny w biedronce. Świetnie sobie radzi z oczyszczaniem skóry głowy(nawet po olejach), ma kolor zielony i pięknie pachnie. Myślę, że godny  zainteresowania.
Pianka głęboko oczyszczająca Pharmaceris- pozostawia oczyszczoną i matową skórę, zastępuje tradycyjne mydło, świetnie sobie radzi z makijażem(nawet tym wodoodpornym). Przeznaczony do cery trądzikowej. Posiada formułę pianki.
Pomadka GRose 126-nie daje efektu trupich ust, schodzi równomiernie i nie wysusza:) cena 7.60
Lakier do paznokci GRose nr.55- neonowy róż- wygląda świetnie do opalenizny, zwłaszcza na stopach:) jakość średnia 2, 3 dni


Lakier Eveline- ciemna pomarańcz, ładny odcień, trzyma się do 4 dni, polecam za jakość!

Wszystkie je zakupię ponownie:) 
Pozdrawiam i życzę upalnych wakacji!!!!




25 czerwca 2013

Letnie przeceny %%%%%%

Hej,
W dzisiejszym poście, chce Wam pokazać ubrania jakie dorwałam na promocjach:)
Głownie rozglądałam się za butami, ale zawsze wpadnie nam coś jeszcze w oko i kupujemy  i inne  rzeczy ehh...(mimo że szafa się nie domyka:P). No ale promocje są, to trzeba korzystać. Właściwie to tylko kilka razy w roku!!!
.      torebka-INNA-39zł  uwielbiam torebki ze złotymi dodatkami:D
       szal- bazarek-10zł
       japonki-bazarek-10zł wygodneeee! w sam raz na plaże
       lordsy-HM-20zł została ostatnia para i ją upolowałam:)
       spódniczka-HM-20zł świetna do opalonego ciałka
       bluzeczka-NY-20zł  ahh ta mięta:P

Buty do 20zł?? owszem da się upolować



     balerinki pikowane-Kari-9zł przecena z 39zł








wspomniane już lordsy z HM

sandałki AUCHAN-17zł

wspominałam że jestem butoholiczką??

dzięki za uwagę i Miłego Dnia:)

21 czerwca 2013

ZRÓB TO SAMA czyli.. farbowanie ubrań ombre

Cześć!
W dzisiejszym poście chcę pokazać jak ze zwykłej białej kurtki jeansowej zrobiłam modną cieniowaną ombre. Już jakiś czas polowałam na taką ale ceny były ponad 100zł i trafiłam na taki sposób, dzięki czemu zaoszczędziłam.
Barwnik kosztował mnie 3 zł, został zakupiony w pasmanterii, można kupić na allegro

SPOSÓB FARBOWANIA:
Wyprany materiał zamoczyć w ciepłej wodzie na ok.15min i wsypać zawartość saszetki( w 0,5ml wody).Następnie suszymy ubranie ok. cały dzień. Nie zapominajcie o rękawiczkach!:)



JAK ZROBIĆ OMBRE?

Zamoczyć całą kurtkę w wodzie na 2 min, następnie górę wyjąć z wody i pozostawić sam dół kurtki na pozostałe 10min w wodzie. Dodatkowo można użyć wybielacza, by rozjaśnić pewne miejsca i po to aby kurtka wyglądała bardziej rockowo.





Efekty jak widzicie są przyzwoite..wiele osób się mnie pytało gdzie kupiłam kurtkę, kurtka jest nie do poznania:) 









13 czerwca 2013

wiosenne kosmetyki na plus!

Witam Was serdecznie po dłuższym czasie! Cieszy mnie fakt, że mamy słońce i można się opalać. Czas pożegnać wiosnę, dlatego przygotowałam posta, o moich ulubieńcach z okresu wiosny.



Jest ich sporo ale  naprawdę warto na nie zwrócić uwagę i zakupić raz jeszcze.

PRODUKTY:
1.Płyn do płukania ust Listerine Total Care 6 korzyści- mimo ostrego smaku nie wyobrażam sobie go nie używać, stosuję go po każdym szczotkowaniu, dzięki niemu w ustach mamy poczucie świeżości. Producent obiecuję 6 korzyści
-redukuję płytkę nazębną
-utrzymuje zdrowe dziąsła
-walka z próchnicą
-zapobiega powstawaniu kamienia
-usuwa bakterie
-zapewnia świeżość
Wiadomo obiecanki cacanki co to tych korzyści, stosuję go 2 lata i głównie dla świeżości i ochrony przed próchnicą i mimo wszystko jakieś ubytki w zębach są, ale zawsze jest jakaś dodatkowa ochrona. Co do świeżości to uważam, że jest to prawda, ale dbanie o nasze zęby to nie tylko szczotkowanie, fluor czy lakowanie ale najbardziej chyba ważna jest dieta. Powtarzam słowa mojej dentystki. Więc warto go kupić chociaż dla minimalnej ochrony i głównie świeżości i ładnego oddechu z ust za cenę 12zł.

2.Krem do rąk Dove 75 ml- zapach niesamowity i bardzo wyczuwalny:] wiele osób się mnie pyta, czym tak pachnę. Szybko się wchłania, ale nadal czuć lekkie nawilżenie dłoni.
3.Chłodzący żel do stóp ORIFLAME footcare- świetnie się spisuję w ciepłe dni, ponieważ rzeczywiście jest chłodzący i kojący zwłaszcza po nocnych tańcach:P

4.Zmywacz Delia 2fazowy- doskonale usuwa lakier z płytki paznokcia, nie trzeba wylewać go tonę by poradził sobie z lakierem. Cena 4.49 na promocji w SUPER-PHARM
5.Maska Kallos Silk - maska ta jest kierowana do suchych i martwych włosów i nadaję świetny połysk, zgadzam się w 100% z producentem. Cena 11zł za 1000ml. Bardzo wydajna,  mam ją już 3 miesiące i jeszcze połowa została.

Teraz czas na lakiery!!!!! czyli moje uzależnienie:

6.AVON- dostałam w prezencie,  jest bardzo trwały 3 dni  bez odpryskiwania
7.Coral/delia- zachwyciły mnie kolory, uwielbiam pastele 3zł/1szt nr 157 i 154
8.Editt- kolor<3 i  szybko schnie

Produkty do makijażu
-
.
8.Bronzer HM- oj mam go już z półtora roku, trwałość ok.5h. Nie posiada drobinek cena10zł(kupiony na promocji)
9.Bronzer Sensique- posiada drobinki których nie widać na twarzy, daję efekt opalonej cery. Trwałość ok 6-7h
10.Podkład Affinitone- dobrze kryje i ładnie wygląda na twarzy, matuję na ok 6 h. Bardzo go lubię i często mieszam z Revlonem i wtedy jestem zachwycona:). Jest jednym z lepszych podkładów z jakich korzystałam, szkoda tylko, że znika po ok 6,7h. Cena 37zł(bywa na promocjach za ok.28)
11.Essence tusz- wodoodporny bez ściem:) daje efekt sztucznych rzęs..dla mnie rewelacja! cena 11zł
12.Essence eyeliner wodoodporny, posiada cieniutki pędzelek, który maluję nawet cieniutkie kreski cena 10zł
13.Sensique Velvet Touch cień 117- matowy jasny kolorek, nie wygląda bardzo blado:) cena 3 zł na promocji w Naturze


pozdrawiam Czytelniczki, uciekam na spacerek:)










1 maja 2013

przyjaciel ALOES:)

Hej,

Odpoczynek i czas na relaksowanie... robię właśnie sobie domowe SPA, czyli w ruch idzie ALOES:)


Jego właściwości to przede wszystkim nawilżenie i ukojenie, działa przeciwzapalnie, posiada wszystkie witaminy(oprócz D).
Ja najczęściej kupuje go w super-pharmie na promocji za 12zł( w szklanej butli).
Do czego go używam??....już wam opisuje, po co i jak go stosuję:)


DO CERY TŁUSTEJ/MIESZANEJ maseczka:
Białko z jajka ubij na sztywną pianę, dodaj 2 łyżki aloesu i 1 łyżkę soku z cytryny. Robimy miks i nakładamy na 15min na twarz.Zmyj twarz ciepłą wodą.

DO CERY NORMALNEJ maseczka:
Łyżkę płynnego miodu wymieszaj z łyżką aloesu, dodaj 1 łyżkę naparu z rumianku.Maseczkę nałóż na twarz na 15-20min, następnie zmyj pozostałym ciepłym naparem z rumianku.

DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW maseczka
Szklankę przegotowanej wody wymieszaj z 2 łyżkami aloesu, dodaj 2 łyżki miodu . Maseczkę nałóż na wilgotne włosy, owiń głowę folią. Zostawiamy miksturę na pół godziny i spłukujemy.

Naprawdę aloes działa cuda i myślę że warto w niego zainwestować.

Pozdrawiam i życzę Wam pogodnego weekendu majowego