Świat okiem kobiety..

Świat okiem kobiety..

30 kwietnia 2013

odrost+farbowanie Pallete E20

Hej,
Weekend majowy czas zacząć.Wymyśliłam sobie farbowanie, już nie mogłam patrzeć na ten odrost!!

 Odrost ma 1 miesiąc, moje wcześniejsze farbowanie to DELIA 9.1
gdyby nie odrost ( żółty którego nie dało się wypłukać niebieskimi szamponami ) to kolor całkiem przyzwoity.

Przed Delia farbowałam Wellatonem 12/1, lecz odrost odstawał od reszty włosów. Farba po 2 tyg mi się spłukała;/ poniżej efekt:


Widać od spodu odrost, włosy nie wyglądają tak jak powinny wyglądać po 2 tyg od farbowania... szok:] nigdy więcej!!:). Jak dla mnie Delia 9.1 jest już lepsza.

A dziś powrót do Pallete E20:




Wciąż szukam idealnej farby ,
może znacie jakieś inne ciekawe  zamienniki Pallete?

Moje pazurki  DOR nail colour 28-5zł

26 kwietnia 2013

fryzura na ślub do przyjaciółki hmm?

Hej,
Nareszcie cieplutko <3 aż chcę się żyć!! nastrój się poprawił  i  ciężkie ciuszki poszły w kąt.
Mam mały dylemat, zostałam zaproszona na wesele do bardzo dobrej koleżanki i tak przeglądam zdjęcia i już zwariowałam, bo tyle pięknych fryzur jest a coś trzeba wybrać. Nie chce iść w rozpuszczonych włosach,  spięte włosy lepiej się prezentują do sukienki, zwłaszcza jak się chce założyć duże kolczyki.  Idę się bawić a nie siedzieć, więc wygoda musi być:) Moja koleżanka z osiedla jest bardzo utalentowaną fryzjerką, dlatego   mogę wybierać i jej zaufać.
 Chętnie Wam pokaże co znalazłam:







Co sądzicie, lubicie takie fryzurki czy preferujecie proste wlosy na takie wyjścia??? Ja chyba wybiorę ostatnią, albo 6 od góry.

Miłego i słonecznego dnia:)

27 marca 2013

nowinki kosmetyczne Cocosowej


Cześć
Zrobiłam zdjęcia po użyciu niedawno zakupionego tuszu i jedno wiem, że nie kupię go więcej.
Tusz WIBO Growing Lashes, który zakupiłam po przeczytaniu pozytywnych komentarzy na jego temat u mnie się nie sprawdził. Niestety na mnie nie zrobił dobrego wrażenia,  ponieważ używałam wielu lepszych od tego, ja mam swoje rzęsy dość długie więc spodziewam się po tuszu jedynie pogrubienia, ale ten szału nie robi, umywa się do mojego równie taniego ulubieńca:)


Moje spostrzeżenia:
- efekt w ciągu dnia znika
- nie ma mocnego odcienia (lubie mocny kolor na rzęsach)
- kruszy się po kilku godzinach i skleja
-sprawdzi się dla osób z krótkimi rzęsami( sprawdzałam na mamie i efekt był przyzwoity)
- bardzo tani
- fajna szczoteczka (zgrabna, wszędzie dotrze)
-producent mówi że pogrubia, prędzej wydluża:D
tutaj efekt:


Wibo eliksir 05 kupiłam 3tyg temu na promocji za ok 7 zł w Rossmanie i jestem zachwycona, nawilża usta i świetny na tę porę zimowa. Zawiera wosk pszczeli który wygładza usta, używam go bardzo często i jak najbardziej polecam, wygląda jak błyszczyk a jest to pomadka!. Efekt w świetle dziennym macie poniżej...



pozdrawiam was serdecznie:)

5 marca 2013

marcowe zakupy



Wiosenny klimat czuć w powietrzu, nie mogę się doczekać kiedy pożegnam się z kozakami i kurtkami zimowymi:D ehh

Wczoraj byłam w galerii i już wszędzie wiszą nowe kolekcje i  był to udany wypad,
  zobaczcie co znalazłam:





Woda toaletowa i paletka bardzo ładnie zapakowane, spokojnie nadają się jako prezent na dzień kobiet :)
Woda toaletowa ma bardzo ładny zapach lekko słodki i owocowy.

tenisówki REAL-16zł
paletka z cieniami H&M-10zł
woda toaletowa H&M-10zł
pomadka Golden Rose-8zł
tusz do rzęs WIBO-10zł
lakiery do paznokci Selene-3.20zł

Na punkcie tych tenisówek  zwariowałam, 
są leciutkie i idealne na słoneczne dni. Bardzo zgrabnie wyglądają na nodze,
poniżej możecie same ocenić na zdjęciu




3 marca 2013

Buty z wyprzedaży

 W okresie wyprzedaży znalazłam oto takie cudeńka, a ceny jakie za nie zapłaciłam to normalnie śmiech:D Wcale nie najtańsze ubrania kupimy tylko w sh
Szpilki Nude- bershka- cena 59.99 zł
Trampki- na bazarku 9.99zł
Karmelowe botki-29zł w Camaieu
Balerinki na platformie -30zł HM





Jednak warto chodzić na wyprzedaże i kupować jeśli nie chcemy przepłacać, zwłaszcza jeśli lubimy mieć wiele par butów. Ja bardzo szybko niszczę buty, dlatego w mojej szafie znajduję się wiele par,  praktycznie wszystkie kupuje na przecenach. Zachęcam do  buszowania po galeriach w okresie obniżek :)

pozdrawiam

2 marca 2013

Moje ulubione kosmetyki

Chciałabym wam przedstawić swoje ulubione kosmetyki, które często mnie ratują:

Bloker -firma Ziaja cena 6zl
Szampon Ultra Color System-firma Joanna cena 8 zł



Szampon z Joanny(szaro-niebieski) jest dla mnie idealny ale tylko przy użytku raz lub dwa w tygodniu, gdyż niweluje żółknięcie koloru blond,  przydatny gdy zawalimy samodzielne farbowanie i mamy na włosach pomarańcz.
Przestrzegam przed codziennym myciem włosów,  gdyż włosy mogą mieć prześwity niebieskie. Wystarczy wylać tylko kropelkę na dłoń, by włosy uzyskały jasny odcień. Zwykłe płukanki niebieskie(do wymieszania z wodą) myją sie 1000razy do tego produktu.






Bloker nie pozostawia mokrych plam pod pachami, działa idealnie, wystarczy go  użytkować 1-2 w tygodniu i działa, jest bez zapachu i można go łączyć z innymi  kulkami. Małym minusem jest to że piecze, jeśli masz wrażliwą skórę pod pachami i nie polecam go nakładać po depilacji. Po nałożeniu swędzi ale potem przechodzi, trzeba swoje przejść:P ale efekt jest wart takiej niedogodności. Mam go już 4 miesiące i nie brudzi ubrań.

Produkty do demakijażu

Ocena moich 2 produktów micelarnych do demakijażu


Walka między AA a BeBeauty

Produkt z AA to dla mnie bubel, kupiony w Super-Pharm  na przecenie. Płyn  słabo zmywa mój makijaż i jak już zmyje to trzeba tone wylać z butelki, żeby cera była oczyszczona.
Natomiast zadziwił mnie żel micelarny dostępny tylko w Biedronce, zapłaciłam niewiele bo ok 6 zł jakoś na promocji, zachęcona byłam opinią internautek i jak najbardziej zgadzam się z pozytywnym efektem.
Żel jest wydajny i ładnie się pieni i zmywa. Skóra jest gładziutka i miła w dotyku,  zakupie kolejne opakowanie.