Świat okiem kobiety..

Świat okiem kobiety..

30 lipca 2013

ulubieńcy lipca 2013

Hej blogerki!

Dzisiaj  napiszę słów kilka o ulubionych produktach z miesiąca lipca 2013. Na pewno warto zaznaczyć, że wtedy bardziej dbamy o pielęgnacje, niż o odpowiedni makijaż. To okres bardzo ciepły, dlatego nie ma sensu bez potrzeby męczyć naszej cery,  ja ograniczyłam makijaż do minimum i kiedy nie muszę, to się nie maluje mocno.

 a oto  świetne kosmetyki

kilka słów o nich...
Samoopalacz SUN OZON- idealny gdy nie mamy czasu na  wyjście na plażing, smażing:P za cenę ok.11zł godny uwagi, bardzo zachwalany wśród blogerek. Używam go ok. 2 lat i jestem zachwycona efektem. Dostępny tylko w Rossmanie.
Woda toaletowa BI-ES- zamiennik ciężkich perfum , zapach jest świetny.Cena niska ok.10zł
Puder dla dzieci Babydream-używam go do włosów zamiast suchego szamponu.
Szampon Natei-BEZ PARABENÓW za cenę 3.50zł, dostępny w biedronce. Świetnie sobie radzi z oczyszczaniem skóry głowy(nawet po olejach), ma kolor zielony i pięknie pachnie. Myślę, że godny  zainteresowania.
Pianka głęboko oczyszczająca Pharmaceris- pozostawia oczyszczoną i matową skórę, zastępuje tradycyjne mydło, świetnie sobie radzi z makijażem(nawet tym wodoodpornym). Przeznaczony do cery trądzikowej. Posiada formułę pianki.
Pomadka GRose 126-nie daje efektu trupich ust, schodzi równomiernie i nie wysusza:) cena 7.60
Lakier do paznokci GRose nr.55- neonowy róż- wygląda świetnie do opalenizny, zwłaszcza na stopach:) jakość średnia 2, 3 dni


Lakier Eveline- ciemna pomarańcz, ładny odcień, trzyma się do 4 dni, polecam za jakość!

Wszystkie je zakupię ponownie:) 
Pozdrawiam i życzę upalnych wakacji!!!!




25 czerwca 2013

Letnie przeceny %%%%%%

Hej,
W dzisiejszym poście, chce Wam pokazać ubrania jakie dorwałam na promocjach:)
Głownie rozglądałam się za butami, ale zawsze wpadnie nam coś jeszcze w oko i kupujemy  i inne  rzeczy ehh...(mimo że szafa się nie domyka:P). No ale promocje są, to trzeba korzystać. Właściwie to tylko kilka razy w roku!!!
.      torebka-INNA-39zł  uwielbiam torebki ze złotymi dodatkami:D
       szal- bazarek-10zł
       japonki-bazarek-10zł wygodneeee! w sam raz na plaże
       lordsy-HM-20zł została ostatnia para i ją upolowałam:)
       spódniczka-HM-20zł świetna do opalonego ciałka
       bluzeczka-NY-20zł  ahh ta mięta:P

Buty do 20zł?? owszem da się upolować



     balerinki pikowane-Kari-9zł przecena z 39zł








wspomniane już lordsy z HM

sandałki AUCHAN-17zł

wspominałam że jestem butoholiczką??

dzięki za uwagę i Miłego Dnia:)

21 czerwca 2013

ZRÓB TO SAMA czyli.. farbowanie ubrań ombre

Cześć!
W dzisiejszym poście chcę pokazać jak ze zwykłej białej kurtki jeansowej zrobiłam modną cieniowaną ombre. Już jakiś czas polowałam na taką ale ceny były ponad 100zł i trafiłam na taki sposób, dzięki czemu zaoszczędziłam.
Barwnik kosztował mnie 3 zł, został zakupiony w pasmanterii, można kupić na allegro

SPOSÓB FARBOWANIA:
Wyprany materiał zamoczyć w ciepłej wodzie na ok.15min i wsypać zawartość saszetki( w 0,5ml wody).Następnie suszymy ubranie ok. cały dzień. Nie zapominajcie o rękawiczkach!:)



JAK ZROBIĆ OMBRE?

Zamoczyć całą kurtkę w wodzie na 2 min, następnie górę wyjąć z wody i pozostawić sam dół kurtki na pozostałe 10min w wodzie. Dodatkowo można użyć wybielacza, by rozjaśnić pewne miejsca i po to aby kurtka wyglądała bardziej rockowo.





Efekty jak widzicie są przyzwoite..wiele osób się mnie pytało gdzie kupiłam kurtkę, kurtka jest nie do poznania:) 









13 czerwca 2013

wiosenne kosmetyki na plus!

Witam Was serdecznie po dłuższym czasie! Cieszy mnie fakt, że mamy słońce i można się opalać. Czas pożegnać wiosnę, dlatego przygotowałam posta, o moich ulubieńcach z okresu wiosny.



Jest ich sporo ale  naprawdę warto na nie zwrócić uwagę i zakupić raz jeszcze.

PRODUKTY:
1.Płyn do płukania ust Listerine Total Care 6 korzyści- mimo ostrego smaku nie wyobrażam sobie go nie używać, stosuję go po każdym szczotkowaniu, dzięki niemu w ustach mamy poczucie świeżości. Producent obiecuję 6 korzyści
-redukuję płytkę nazębną
-utrzymuje zdrowe dziąsła
-walka z próchnicą
-zapobiega powstawaniu kamienia
-usuwa bakterie
-zapewnia świeżość
Wiadomo obiecanki cacanki co to tych korzyści, stosuję go 2 lata i głównie dla świeżości i ochrony przed próchnicą i mimo wszystko jakieś ubytki w zębach są, ale zawsze jest jakaś dodatkowa ochrona. Co do świeżości to uważam, że jest to prawda, ale dbanie o nasze zęby to nie tylko szczotkowanie, fluor czy lakowanie ale najbardziej chyba ważna jest dieta. Powtarzam słowa mojej dentystki. Więc warto go kupić chociaż dla minimalnej ochrony i głównie świeżości i ładnego oddechu z ust za cenę 12zł.

2.Krem do rąk Dove 75 ml- zapach niesamowity i bardzo wyczuwalny:] wiele osób się mnie pyta, czym tak pachnę. Szybko się wchłania, ale nadal czuć lekkie nawilżenie dłoni.
3.Chłodzący żel do stóp ORIFLAME footcare- świetnie się spisuję w ciepłe dni, ponieważ rzeczywiście jest chłodzący i kojący zwłaszcza po nocnych tańcach:P

4.Zmywacz Delia 2fazowy- doskonale usuwa lakier z płytki paznokcia, nie trzeba wylewać go tonę by poradził sobie z lakierem. Cena 4.49 na promocji w SUPER-PHARM
5.Maska Kallos Silk - maska ta jest kierowana do suchych i martwych włosów i nadaję świetny połysk, zgadzam się w 100% z producentem. Cena 11zł za 1000ml. Bardzo wydajna,  mam ją już 3 miesiące i jeszcze połowa została.

Teraz czas na lakiery!!!!! czyli moje uzależnienie:

6.AVON- dostałam w prezencie,  jest bardzo trwały 3 dni  bez odpryskiwania
7.Coral/delia- zachwyciły mnie kolory, uwielbiam pastele 3zł/1szt nr 157 i 154
8.Editt- kolor<3 i  szybko schnie

Produkty do makijażu
-
.
8.Bronzer HM- oj mam go już z półtora roku, trwałość ok.5h. Nie posiada drobinek cena10zł(kupiony na promocji)
9.Bronzer Sensique- posiada drobinki których nie widać na twarzy, daję efekt opalonej cery. Trwałość ok 6-7h
10.Podkład Affinitone- dobrze kryje i ładnie wygląda na twarzy, matuję na ok 6 h. Bardzo go lubię i często mieszam z Revlonem i wtedy jestem zachwycona:). Jest jednym z lepszych podkładów z jakich korzystałam, szkoda tylko, że znika po ok 6,7h. Cena 37zł(bywa na promocjach za ok.28)
11.Essence tusz- wodoodporny bez ściem:) daje efekt sztucznych rzęs..dla mnie rewelacja! cena 11zł
12.Essence eyeliner wodoodporny, posiada cieniutki pędzelek, który maluję nawet cieniutkie kreski cena 10zł
13.Sensique Velvet Touch cień 117- matowy jasny kolorek, nie wygląda bardzo blado:) cena 3 zł na promocji w Naturze


pozdrawiam Czytelniczki, uciekam na spacerek:)










1 maja 2013

przyjaciel ALOES:)

Hej,

Odpoczynek i czas na relaksowanie... robię właśnie sobie domowe SPA, czyli w ruch idzie ALOES:)


Jego właściwości to przede wszystkim nawilżenie i ukojenie, działa przeciwzapalnie, posiada wszystkie witaminy(oprócz D).
Ja najczęściej kupuje go w super-pharmie na promocji za 12zł( w szklanej butli).
Do czego go używam??....już wam opisuje, po co i jak go stosuję:)


DO CERY TŁUSTEJ/MIESZANEJ maseczka:
Białko z jajka ubij na sztywną pianę, dodaj 2 łyżki aloesu i 1 łyżkę soku z cytryny. Robimy miks i nakładamy na 15min na twarz.Zmyj twarz ciepłą wodą.

DO CERY NORMALNEJ maseczka:
Łyżkę płynnego miodu wymieszaj z łyżką aloesu, dodaj 1 łyżkę naparu z rumianku.Maseczkę nałóż na twarz na 15-20min, następnie zmyj pozostałym ciepłym naparem z rumianku.

DO PIELĘGNACJI WŁOSÓW maseczka
Szklankę przegotowanej wody wymieszaj z 2 łyżkami aloesu, dodaj 2 łyżki miodu . Maseczkę nałóż na wilgotne włosy, owiń głowę folią. Zostawiamy miksturę na pół godziny i spłukujemy.

Naprawdę aloes działa cuda i myślę że warto w niego zainwestować.

Pozdrawiam i życzę Wam pogodnego weekendu majowego

30 kwietnia 2013

odrost+farbowanie Pallete E20

Hej,
Weekend majowy czas zacząć.Wymyśliłam sobie farbowanie, już nie mogłam patrzeć na ten odrost!!

 Odrost ma 1 miesiąc, moje wcześniejsze farbowanie to DELIA 9.1
gdyby nie odrost ( żółty którego nie dało się wypłukać niebieskimi szamponami ) to kolor całkiem przyzwoity.

Przed Delia farbowałam Wellatonem 12/1, lecz odrost odstawał od reszty włosów. Farba po 2 tyg mi się spłukała;/ poniżej efekt:


Widać od spodu odrost, włosy nie wyglądają tak jak powinny wyglądać po 2 tyg od farbowania... szok:] nigdy więcej!!:). Jak dla mnie Delia 9.1 jest już lepsza.

A dziś powrót do Pallete E20:




Wciąż szukam idealnej farby ,
może znacie jakieś inne ciekawe  zamienniki Pallete?

Moje pazurki  DOR nail colour 28-5zł

26 kwietnia 2013

fryzura na ślub do przyjaciółki hmm?

Hej,
Nareszcie cieplutko <3 aż chcę się żyć!! nastrój się poprawił  i  ciężkie ciuszki poszły w kąt.
Mam mały dylemat, zostałam zaproszona na wesele do bardzo dobrej koleżanki i tak przeglądam zdjęcia i już zwariowałam, bo tyle pięknych fryzur jest a coś trzeba wybrać. Nie chce iść w rozpuszczonych włosach,  spięte włosy lepiej się prezentują do sukienki, zwłaszcza jak się chce założyć duże kolczyki.  Idę się bawić a nie siedzieć, więc wygoda musi być:) Moja koleżanka z osiedla jest bardzo utalentowaną fryzjerką, dlatego   mogę wybierać i jej zaufać.
 Chętnie Wam pokaże co znalazłam:







Co sądzicie, lubicie takie fryzurki czy preferujecie proste wlosy na takie wyjścia??? Ja chyba wybiorę ostatnią, albo 6 od góry.

Miłego i słonecznego dnia:)